Skip links

o firmie

Coś więcej niż marka.

Poznaj nas.

Marka THE RIBBON to spełnienie marzeń o połączeniu kobiecej elegancji z dziewczęcą lekkością.

Pierwszą kolekcją, która zapoczątkuje tę kombinację, jest kolekcja piżam „MAMA-CÓRKA”. Czyli odzież nocna dla kobiet i dziewczynek. Proste formy, minimalistyczne paski, wzbogacone w urokliwe dodatki, jakimi zdecydowanie są falbanki. Koszule nocne oraz zestawy piżamowe stworzone są również z myślą #homewear na długie poranki, aby od rana czuć się pięknie i komfortowo. W strefie odzieży domowej znajdziecie również frotki i kokardy do włosów. Wykończą one całą homewear'ową stylizację.

Reprezentatywnym modelem kolekcji jest KOSZULA NOCNA, od której zrodził się cały pomysł romantycznych piżam. Dedykowana ona jest przede wszystkim świeżo upieczonym mamom. Pierwsze tygodnie z noworodkiem to wyjątkowy, ale i intensywny czas, w którym kobiety stawiają na wygodę i komfort. Wychodzimy więc z propozycją koszuli nocnej, która łączy te cechy w wyjątkowo estetyczną całość. Projekt i własnoręczne odszycie prototypu sprecyzowało i ukierunkowało wieloletnie marzenie powstania marki THE RIBBON.

🍪 W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Home
Moje konto
Koszyk
Szukaj